درباره نوين تدوين

 

 

نوین تدوین مجموعه ای با سابقه فعالیت قابل توجه در حوزه میکس و مونتاژ است . این مجموعه فعالیت خود را با ارائه خدمات در حوزه سخت افزار آغاز نمود و سابقه درخشانی در این حوزه دارد . تجهیز استدیوهای صوت و تصویر و آتلیه های دیجیتال بخشی از فعالیت سالیان پیش نوین تدوین است ، که همواره به آن توجه داریم . کسب نمایندگی انحصاری کارتهای تدوین و تجهیزات حرفه ای صدابرداری و ضبط تصویر ، اعم از کارتهای تدوین با مارکهای معتبر ارائه شده در همین سایت ، دوربین ها و سخت افزار تصویر برداری ، تجهیزات میکس و مونتاژ ، از سایر فعالیت های نوین تدوین است . که از آنجمله می توان به نمایندگی رسمی و انحصاری کانوپوس اشاره نمود .
::: در مقوله سخت افزار با ارائه ، مشاوره تخصصی ، فروش با قیمت های بسیار مناسب و ارائه گارانتی معتبر ، نوین تدوین توانسته است جایگاه ویژه ای در میان رقبا داشته باشد . به صورتی که در حال حاضر در لیست مشتریان و مشترکین خود ، به سراسر کشور ارائه خدمات دارد . هدف ما در تعامل با مشترایان بر پایه مناسب ترین خرید با کارایی مطابق با نیاز واقعی و منطقی آنان می باشد ، به همین دلیل کارنامه درخشانی برای نوین تدوین در حوزه سخت افزار میکس و مونتاژ به ویژه کارتهای تدوین رقم خورده است ، که از افتخارات ما بوده و در حفظ آن کوشا هستیم .
::: همین طور به واسطه ارتباط تنگاتنگ با متخصصین حوزه میکس و مونتاژ و فعالیت تخصصی تیم فنی نوین تدوین ، در مقوله نرم افزار های تدوین نیز فعالیت حرفه ای در لیست خدمات نوین تدوین وجود دارد که در همین سایت به آن پرداخته ایم . مقوله های مربوط به نرم افزار نیز همانند سخت افزار از طریق سایت در دسترس شماست . نوین تدوین توانسته است در بخش نرم افزار بانک نرم افزاری شامل صدها نرم افزار بروز را گرد آورد ، این نرم افزار ها که نمونه هایی از آنها در بخش نرم افزار در سایت لیست شده است قابل ارائه و در بسیاری موارد مورد پشتیبانی نوین تدوین است .


شما با ارتباط با نوین تدوین می توانید کلیه نیازهای سخت افزاری ، نرم افزاری و اطلاعات مورد نیاز خود را در بسیاری موارد در حد توان تیم های تخصصی نوین تدوین ، مرتفع سازید . همکاران ما افتخار خواهند داشت از طریق تماس های تلفنی ، مراجعه حضوری و مکاتبات اینترنتی ، مشاور و  پاسخگوی شما باشند .