Liquid Edition Version 6

انتخاب هوشمندانه در زمینه تدوین ویدیویی صدا و تصویر با معرفی Liquid Edition Version 6 به عنوان قدرتمندترین و جامع ترین راه حل تدوین ویدئویی که امروزه در دسترس می باشد ، جلوه زیرکانه ای به خود گرفته است. Liquid Edition Version 6 تلفیقی است که از قدرت و سهولت استفاده که نتیجه و ثمره ای از تجربه و اعتبار جهانی شرکت پیناکل در تولید محصولات خانواده Liquid Edition میباشد. Liquid Edition Version 6 بسیار قدرتمند و با گزینه های استثنائی و کاربری راحت تر از همیشه طراحی شده است. همچنین Liquid Edition Version 6 به همراه یک گزینه اختیاری جدید و بهینه سازی شده برای رابط گرافیکی کاربر عرضه می شود که این مجموعه قادر به برقراری یک ارتباط ایده آل با نرم افزار Studio پیناکل میباشد. با توجه به نیاز و خواسته تدوین گران حرفه ای برای ارائه خصوصیات کلیدی و استثنائی در نرم افزارها و سخت افزارهای تدوین ویدیوئی ، Liquid Edition Version 6 با پاسخ به مهمترین آنها امکان تدوین تصاویر با استاندارد HDV به صورت Native و بلادرنگ را برای اولین بار ارائه کرده است . Liquid Edition Version 6 با افزودن خصوصیاتی همچون تکنولوژی انحصاری Smart RT در جهت فراهم نمودن حداکثر توان برای پردازش بلادرنگ و Smart Edit در جهت ارائه امکان تدوین فرمتهای مختلف و متفاوت ویدیویی بر روی Time-Line و نیز ابزارهای تدوین صدا و تصویر و تولید DVD نوع آوری جدیدی در ارائه راه حلهای تدوین ویدیویی ارائه کرده است.

ارائه هزار افکت Realtime با استاندارد SD&HD

Liquid Edition Version 6 به لطف استفاده از تکنولوژی قدرتمند Smart RT برای بکارگیری حداکثر نیرو و توان پردازش سیستم با ارائه تعداد بیشمار و باورنکردنی از افکتهای ترکیبی بسیار زیبا با پشتیبانی از استاندارد ویدیویی SD&HD به صورت Real-time نه تنها باعث توقف خلاقیت ذهن پویای شما نمیشود بلکه نتیجه ای موثر در تقویت عملکرد و روانی کارکرد تدوین نیز دارد بیش از 10 لایه ویدیویی متشکل از افکتهای دوبعدی و سه بعدی واقعی ، تصحیح رنگ بسیار حرفه ای و تاثیرات زیبای Chroma/Luma Key همگی به صورت Real-Time فقط بخش کوچکی از قابلیتهای منحصر بفرد این مجموعه میباشد.

امکان تدوین تمامی فرمتهای مختلف ویدیویی شامل استانداردهای  SD&HD بکمک تکنولوژی  Smart Edit ، Liquid Edition Version 6 اکنون شمارا قادر می سازد تا تمامی فرمتها و قالبهای ویدیویی تصاویر به مانند HDV ، MPEG-2 1-frame ، MPEG-2 IBP و DV و حتی قالبهای ذخیره سازی Uncompressed را بر روی خط تدوین واحد به صورت همزمان قرار داده و به تدوین و ویرایش آنها بپردازید. این امر به لطف عملکرد استثنایی و تحسین برانگیز Smart Edit میسر می شود.

ابزارهای تولید DVD بصورت مجتمع

Liquid Edition Version 6 به شما امکان تولید DVD، SVCD، VCD را به کمک نرم افزار بسیار ساده و بر مبنای الگوهای از پیش تعریف شده با توانائی ساخت و افزودن منوهای متحرک و پیوندهای خودکار به طور مستقیم از روی خط تدوین برنامه را می دهد. Liquid Edition Version 6 با ارائه بیش از 40 الگوی از پیش تعریف شده برای تولید DVD، SVCD، VCD امکان شروع بسیار خوبی را برای شما فراهم می کند . همچنین بر اساس الگوی پردازش ذاتی تصویر با استاندارد MPEG-2 IBP توسط تکنولوژی Smart Edit شما را از صرف وقت بسیار زیاد در زمان تهیه خروجی نهائی برای تصاویر خود بی نیاز می سازد.

رابط گرافیکی بسیار کاربر پسند و گویا با امکان دسترسی مستقیم به امکانات نرم افزار

رابط گرافیکی جدید Liquid Edition Version 6 نحوه کار با این مجموعه را بسیار قابل دسترس و ساده تر از قبل نموده است. علاوه براین گزینه امکان یکپارچه سازی پروژه ها، افکتها و وایپهای اضافی (Plug-ins) برای کارکرد در محیط نرم افزار و همچنین سفارشی کردن کامل کلیدها ،  صفحه کلید و طرح بندی سلیقه ای محیط نرم افزار ، شما را دعوت به یک تدوین دلپذیر و بسیار راحت می سازد.

موتور پردازشگر صدای جدید محصولی از Steinberg

موتور پردازشگر صدای Steinberg بکار رفته در Liquid Edition Version 6 با ارائه میکسرهای بسیار پیشرفته حرفه ای ، پشتیبانی کامل از صدای فراگیر 5 کاناله و VTS Plug-ins امکان یک تدوین عالی بر روی صدا را فراهم مینماید.

افکتهای بسیار زیبا و جذاب با کیفیت Broadcast

Liquid Edition Version 6 افکتهای زیادی از جمله تصحیح رنگ CX با پشتیبانی از هر دو حالت استاندارد صحیح رنگ ثانویه و انتخابی، تغیرات سرعت دینامیکی و یک گروه از افکتهای بسیار جذاب را بر اساس تکنولوژی پردازش تصویر Sub-Pixel را ارائه میدهد.

پشیبانی از استاندارد تدوین Multi-Cam به صورت پیشرفته

اکنون شما حتی توانایی تولیدات Multi-Camera پیچیده و مختلط را به سادگی وزیدن نسیمی دارید. این مهم با پشتیبانی ویژگی قدرتمند و انحصاری تدوین Multi-Cam در Liquid Edition Version 6انجام می شود.