معرفي انجمن

 

همواره فعالان حوزه میکس و مونتاژ در بخش های مختلف با پیشرفت صنعت سخت افزار و نرم افزار در حوزه تخصصی خود نیازمند مرجعی برای کسب اطلاعات و مشاوره و تعامل با سایر همکاران ، متخصصین و فعالان میکس و مونتاژ دارند .
از این رو دنیای مجازی و عرصه وب موقعیت مناسبی برای این هم اندیشی و تعامل فنی است و بستر مناسبی برای یافتن راه حل ها و پاسخ به مشکلات تخصصی میکس و مونتاژ را برای فعالان فراهم می آورد . ارتباط فنی و مشاوره ای کارآمد و بروز برای داشتن اطلاعات در مقوله فعالیت نیاز هر متخصص با هر نوع فعالیت است . از این رو نوین تدوین با تکیه بر تجربه همکاران فنی خود و با پشتوانه قابل توجه فعالیت در این صنعت پیشگام در راه اندازی انجمنی اینترنتی تحت عنوان انجمن میکس و مونتاژ شد .  و از کلیه متخصصین و افرادی که به نوعی تحصیلات و یا تجربه ارزشمند کاری در میکس و مونتاژ دارند برای عضویت در این انجمن دعوت به عمل می آورد . این انجمن علاوه بر آنکه به پیشرفت صنعت میکس و مونتاژ کمک خواهد کرد مزایای فراوانی برای اعضا خواهد داشت که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد :


- مقالات مرتبط با مقوله تخصصی اعضا بصورت هفتگی ایمیل می شود .
- اعضا می توانند از تجارب و تخصص سایر اعضای انجمن برای رفع مشکلات سخت افزار و نرم افزار خود بهره مند شوند .
- همایشها ، دوره های آموزشی و سمینارهای تخصصی توسط انجمن برنامه ریزی و برگزار می شوند ، که از طریق انجمن میکس و مونتاژ اطلاع رسانی می شوند و برای اعضا تخفیفات ویژه ای را خواهد داشت .
- اعضای انجمن میکس و مونتاژ در خرید از فروشگاه الکترونیکی نوین تدوین از تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود .
- برای اعضای فعال در گروه های تخصصی انجمن گواهی عضویت صادر خواهد شد .
- حضور در کارگاه های آموزش نرم افزار و دوره های سخت افزاری انجمن برای اعضا رایگان خواهد بود .
- فرصت های شغلی بواسطه عضویت و ثبت نام در انجمن برای اعضا بوجود خواهد امد .
- و ...


البته برنامه های مختلف برای پیاده سازی در نظر می باشد که در صورت عضویت اطلاع رسانی خواهد شد .
انجمن میکس و مونتاژ در نهایت یک گروه فنی متخصص و متعامل از فعالان و متخصصین میکس و مونتاژ خواهد بود . اطلاعات بیشتر در این مورد از طریق لینکهای همین سایت منتشر شده است ، همچنین می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید .